و لهم فیها منافع و مشارب افلا یشکرون؟

جایی برای سیراب شدن

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است


زیر راه‌ و‌ شهرسازی در اعتراض به توقف گرانی بلیت قطار:
نهادهای سوسیالیستی و مارکسیستی قیمت‌گذاری همچون سازمان حمایت منحل شوند

وزیر راه و شهرسازی به شرایط نامناسب اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: سازمان‌های قیمت‌گذاری که نگرش سوسیالیستی و مارکسیستی دارند، باید منحل شوند و در این باره پیشنهاد می‌کنم مجلس ورود کند.


مام خمینی: از خدا بی‌خبرها عدالت‌خواهان را کمونیست و التقاطی می‌نامند

«مسئولین ایران انقلابی باید بدانند که عده ای از خدا بی خبر برای از بین بردن انقلاب، هر کس را که بخواهد برای فقرا و مستمندان کار کند و راه اسلام و انقلاب را بپیماید فورا او را کمونیست و التقاطی می خوانند. از این اتهامات نباید ترسید، باید خدا را در نظر داشت و تمام هم و تلاش خود را در جهت رضایت خدا و کمک به فقرا به کار گرفت و از هیچ تهمتی نترسید.»

صحیفه امام، ج۲۱، ص۸۷

دیدگاه های زیر خبر رو هم بخونید ... جالبه 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940928000763

علیرضا زرقی
۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۶:۴۶ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر

فتح‌الفتوح، صلح حدیبیه، پیوند با جامعه جهانی، بازگشت عزت، گزارش لحظه به لحظه از ثبت‌نام برای انتخابات خبرگان، شورای رهبری، شایعه‌پراکنی و دوقطبی‌سازی‌های موهوم و ده‌ها عنوان و خبر و اظهارنظر دیگر، همه آن چیزی است که این روزها به وفور از تریبون‌های فراوان و پرتعداد دولتی و قلم به دستان حامی جریانی خاص می‌بینیم و می‌شنویم. همه این حرف‌ها و اظهارنظرها در روزهایی با پژواک بسیار تکرار می‌شود، که با عبور از دومین سال دولت یازدهم، کارنامه دولت برای مردم، به خصوص در حوزه اقتصاد، کارنامه‌ای نامطلوب و غیرقابل قبول است.
علیرضا زرقی
۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۶:۴۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر

سلام به همه ، 

از امروز می خوام ان شاالله یک سری از انتقادات و بحث هایی که به دولت یازدهم ، وارده رو گردآوری کنم .با این سر تیتر : دولت ترتیب امیر ، 

با ما همراه باشید . 

                           عاشق ملت ایران 

علیرضا زرقی
۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۶:۳۹ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر